IMAVERE KOOL

sellest mis oli, on ja tuleb

Kuidas me “Sipsikut” vaatamas käisime (4. klass)

Posted by imaverekoolipere &emdash; 21/10/2009

sipsik34. klass käis vaatamas Viljandi Laste- ja Noorteteatri etendust “Sipsik”. Pildid pärit nimetatud teatri kodulehelt.
sipsik1
Marjette: Mulle meeldis Sipsik, sest see oli nii armas etendus. Mulle meeldis kõige rohkem, kui Anu vaatas kotti ja leidis Sipsiku.
Liilia: Me sõitsime kooli eest “Sipsikut” vaatama. Mulle meeldis. Seal olid ühed mesilased, keda Sipsik minema hirmutas. Siis olid Sipsik ja Anu üksi kodus. Anu leidis kotist viltpliiatsid. Sipsik ja Anu hakkasid joonistama ja igaüks joonistas iseenda.
sipsik2
Pirkit: Ma käisin “Sipsikut” vaatamas. Seal olid nii head näitlejad. Eriti siis, kui Sipsik rääkis, sest tal oli naljakas hääl.Ta ei saanud eriti millestki aru. Mart oli Anu vanem vend kes tegi nuku hea südamega ja see ärkas ellu. Anu oli Sipsiku omanik. Seal oli väga palju naerda.
Ragnar:Etendus oli lahe. Sipsik oli lahedasti riides. Bussisõit sinna oli lahe. Etenduses olid ägedad näitlejad. Kõige lahedamalt mängis Sipsik. Tagasisõit oli vewel kõige lahedam. Kooli tagasi tulles hakkas igav.
Kadri: Käisime Paide kultuurikeskuses “Sipsikut” vaatamas. See oli tore. Hakkan loo algusest peale. Anul oli sünnipäev tulemas ning Mart tahtis talle kingi teha. Vanaema aitas Marti ning nad tegid Sipsikut nii suure hoole ja armastusega, et Sipsik ärkas ellu. Ta õppis kiirelt rääkima ning Anul ja Mardil oli temaga hea aega veeta. Nad mängisid vihmasadu ja tormi, televiisorit, kusa Sipsik esitas laulu ja Anu oli Niki ja Mart oli Peep Taimla. Kokkuvõttes oli see tore etendus.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: