IMAVERE KOOL

sellest mis oli, on ja tuleb

Uus huviring tehnikahuvilistele noortele!

Posted by imaverekoolipere &emdash; 04/11/2009

Juba pikemat aega on meie meeles mõlkunud mõte pakkuda tegevust noortele, kellel on huvi tehnika vastu: remontida või ehitada valmis päris oma sõiduriist.
Hetkest kui leidsime mõttekaaslaseid, ning saanud ühelt neist ka nõusoleku noori juhendada, saabus aeg noorte arvamust küsida ning ruumide ja vahendite peale mõelda. Noortekeskuses ja koolis läbi viidud küsitluse tulemusena on nimekirjas 10 huvilist. Lisaks on info levinud ka kooli vilistlaste seas, mis tähendab, et huvilisi jätkub piisavalt ning mõte tehnikaringi käivitamiseks on küps. Seda enam, et poisid on lubanud kasvõi sponsorlust otsida, et tehnikaring ikka kindlasti teoks saaks.
Siinkohal kutsume kõiki, kel huvi ettevõtmisele õlg anna panna, annetama kasutatud tööriistu vms. remondivahendeid. Noorte tehnikaring on tänulik ka sobiva materjali eest, mida te ei kasuta, mida on aga ehk võimalik väikese nokitsemisega korda teha. (n: muruniidukeid, saed vms.) Tehnikaringi poisid saaksid neid remontida ja müüa,et saadud raha eest soetada vajalike vahendeid, määrdeid jms.
Noorte tehnikaringi hakkab juhendama erinevate oskustega ja kogemustega Marek Kasar. Marek on lõpetanud Särevere Maamajanduskooli autode ja masinate remondiettevõtluse eriala ning omab sellel alal mitmekülgset kogemust; seda nii tööpraktikalt, kui hobikorras mootorsõidukite remondi ja tuunimise näol.
Ringitegevuse läbiviimise kohaks saab katlamaja endine masuuditünnide ruum, mis on seisnud seni tühjana. Ettevõtlike isade kaasabil on nüüdsest ruumis uued valgustid, ventilatsioon, ahi, vajalikud töölauad, treipink, kompressor jms. Projektikavandite kaasabil on plaan huviringi käivitamiseks küsida rahalist toetust ringijuhi töötasuks ja töökaitsevahendite ostuks.

Tehnikaring alustab tegevust novembris. (Infot ringitegevuse käivitumise kohta saab noortekeskusest (Reima) ja koolist (9 kl. Taavi ja õpetaja Krista ).

Täname kõiki tublisid ja ettevõtlikke inimesi ruumide korrastamise ja tehnikaringi ettevalmistuse eest!
Eriti suured tänud Taimole, Antile ja Marekile!

Reima Nõmmik
Noorsootöö spetsialist
Info tel. 56471501

Arti Nõmmik
OÜ Imavere Soojus juhataja
Info tel. 5157672

Advertisements

Üks vastus to “Uus huviring tehnikahuvilistele noortele!”

  1. Väga õpetlik
    Loodame, et teised postitused on sama huvitavad. Loen nüüd edasi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: